

Перехідник Type 2 (станція) – Тесла/Tesla AC (американське авто) 7,4 кВт 32А 1-фаза 220В AUTONOMY
- В наявності
- Код: AdptT2Tesla AC
2 500 ₴
Перехідник для електромобілів Type2 (станція) - Tesla (авто) 1 фаза 7,4 кВт 32А 1-фаза 220В AUTONOMY.
Призначений для адаптації електромобілів Tesla, вироблених для американського ринку із зарядними станціями європейського стандарту. Товар сертифікований, естетично виглядає, промислового виконання. Перехідник із зарядним роз'ємом американського стандарту Tesla (авто) дозволяє легко підключитися до європейського роз'єму Type2 AC (станція) змінного струму.
Максимальна потужність, що передається до 7,4 кВт, струм 32А при 220 В.
Перехідник є універсальним, працює з усіма американськими електромобілями, обладнаними портом Tesla: Tesla model S, Y, X.
Конструктивно: монолітний міцний корпус, виконаний із якісного вогнетривкого пластику, що відповідає стандартам UL94 V-0 та металеві контакти, розраховані на силу струму 32А. Компактний розмір зарядного адаптера Autonomy дозволить зручно використовувати, зберігати та транспортувати його в електромобілі.
Купивши адаптер, ви зможете впевнено подорожувати електромобілем по всій країні. Мережа із портами зарядки Type2 дуже розвинена. Вам буде зручно та комфортно.
Добре співвідношення ціна – якість.
Дякуємо за увагу до товарів інтернет-магазину AUTONOMY!
Консультуйтеся, купуйте!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 0 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -35 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Сумісність | TESLA Model S 2012, TESLA Model X 2015, Tesla Model 3 2016- |
| Тип роз'ємів | Tesla USA |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 8 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 2 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка, пупирчаста плівкра



