Кабель заряджання AUTONOMY Type2 to Type1 5м довжиною
- В наявності
- Код: T2T1Сable1ph
5 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідник-подовжувач Type2 (станція) - Type1 (авто) для американських електромобілів, кабель зарядний AUTONOMY.
Для заряджання на станціях повільної зарядки Type2.
Підходить для всіх типів автомобілів з американським роз'ємом Type1.
Характеристики:
• Зарядний струм: до 32А
• Вихідна потужність: до 7кВт
• Рівень захисту: IP54
• Контактна втулка: мідний сплав, посріблення.
• Робоча температура: -30 °С ~ + 55 °С
• Загальна довжина кабелю 5м.
• Товар сертифікований.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -35 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Сумісність | Chevrolet Volt 2011-, BMW i3 2013-, Nissan Leaf 2010- |
| Тип роз'ємів | Type 1 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 7 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Кількість фаз | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка








