


Зарядка для електромобілів 16A 3,7 kВт GBT для китайців налаштування гарантія обмін.
- В наявності
- Код: GBT16 NEW
4 800 ₴
Зарядка для електромобілів 16A 3,7 kВт GBT для китайців налаштування гарантія обмін.
З регулюванням струму споживання: 8А 10А 13А 16А; може працювати без заземлення.
Універсальний зарядний пристрій AUTONOMY для електромобілів з китайським роз'ємом GBT, з максимальним струмом споживання 16А для мереж з напругою 220-230 В - це компактна переносна (мобільна) зарядна станція для електромобілів. Може використовуватись також як стаціонарна. Проста в управлінні. Міцна, довговічна та безпечна в експлуатації. Струм споживання максимальний 16А, потужність зарядки до 3,7 кВт для мереж з напругою 220-230В, три піна (контакту). Не висуває підвищених вимог до побутової мережі.
ПЕРЕВАГИ універсальних (мобільних) стаціонарних зарядних станцій:
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ застосування за рахунок використання звичайних побутових розеток та можливість регулювання під стан мережі (перетин проводів, пакетних вимикачів, відсутність заземлення);
ЕКОНОМІЯ за рахунок різниці тарифів для населення та промислових. Приблизно вп'ятеро. Домашній тариф – 2,64грн/кВт, нічний – 1,32 грн./кВт, а промисловий (на громадських зарядних станціях) – від 15 грн/кВт; немає необхідності переробляти домашню електричну мережу;
БЕЗПЕКА висока за рахунок безлічі вбудованих систем аварійної компенсації та блокування;
Комфорт. Ви можете заряджатися практично скрізь: удома, в гостях, паркінгу, офісі, місцях відпочинку. Скрізь, де є розетки 220 ст.
Товар сертифікований. Зарядний пристрій промислового виробництва. Вигідно відрізняється надійністю від саморобних зарядних пристроїв. Підходить для всіх автомобілів, обладнаних портом GBT. Зручно та компактно розміщується у багажнику вашого авто, гаражі, будинку. Для підключення заземлення не є обов'язковим.
Додаткова зручність: при блек ауті - при відключенні електроенергії та наступному включенні заряджання електромобіля продовжиться автоматично.
Контролювати заряд дозволяє дисплей з показаннями: напруги, струму зарядки, статусу заряду, а також кнопка вибору потужності зарядки.
Вибір режиму заряджання виконується коротким натисканням кнопки навігації, підтвердження – довгим.
Легке та безпечне використання зарядного пристрою забезпечують вбудовані функції:
• Захист автомобіля від блискавки та стрибків напруги
• Захист від короткого замикання
• Захист від витоку постійного струму через роз'єм
• Захист від низької/високої напруги
• Захист струму
• Захист від перегріву
• Клас волого - пилозахисту IP67/IK10
Доставка: самовивіз зі складу Дніпра – безоплатно; по Україні – за тарифами Нової Пошти.
Оплата: на розрахунковий рахунок, корпоративну картку, післяплатою при отриманні, пром-оплата.
Гарантія: 12 місяців із дня отримання.
Сумісність. Універсальний зарядний пристрій AUTONOMY/GBT 3,7 кВт працює з усіма китайськими електромобілями, обладнаними портом GBT AC: BYD Han, Tang, Song+; Honda M-NV M-NV; X-Peng G3, P7, Nio; Weltmeister; Nissan Sylphy; Hiphi; Volkswagen Id 6, Volkswagen id 4, Volkswagen id 3, Zeekr та багатьма іншими.
Базова інформація для користувачів-початківців.
Максимальна потужність заряду залежить від параметрів мережі живлення, можливості зарядного пристрою та зарядного порту автомобіля.
При "просіданні" в мережі напруги частоти струму - пропорційно падають параметри зарядки. Також на максимальний заряд впливає наявність та якість заземлення.
Електрична потужність є добуток напруги та сили струму:
Математично P = VI, де
P – електрична потужність, кВт;
I - струм, що протікає ланцюгом, вимірюється в амперах;
V - напруга, прикладена до ланцюга, вимірюється у вольтах.
Приклад 1: напруга на вході (без навантаження) 224 V, після підключення зарядного пристрою напруга падає до 189 V. При таких параметрах мережі 7,4 кВт зарядний пристрій буде видавати тільки 5,9-6,1 кВт.
Приклад 2: трифазний зарядний пристрій може видавати 22 кВт, а трифазний бортовий порт автомобіля може приймати тільки 11 кВт. У цьому випадку ваш електромобіль споживатиме потужність НЕ 22 кВт (відповідно до максимальних параметрів зарядного пристрою), а 11 кВт (відповідно до пропускної спроможності порту автомобіля).
Вам можуть бути цікаві зарядні пристрої не тільки 16А (3,7 кВт), а й 32А (на 7,4 кВт) від побутової електромережі та промислових розеток 220v.
Дякуємо за увагу до продукції нового бренду AUTONOMY!
Консультуйтеся, купуйте!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Тип роз'ємів | GBT |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Потужність | 4 кВт |
| Сила струму | 16 А |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 4 800 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка



