Силова розетка настінна 220В ETI EZH-3232 IP67 (32A, 230V, 2P+PE)
- Немає в наявності
- Код: PS220V32AIP67
894 ₴
Силова розетка настінна 220В ETI EZH-3232 IP67 (32A, 230V, 2P+PE)
Підходить для підключення зарядних пристроїв електромобіля, інших силових спожівачів електроенергії. Високий рівень пило-вологозахисту.
Гарантія: 12 місяців
Виробник: ETI
Напруга, В: 220
Полюси силового роз'єму: 2P+PE
Струм силового роз'єму, A: 32
Вид: розетки стаціонарні
Найменування: EZH 3232
Вага: .418
Група: Силові роз'єми та аксесуари
Призначення: Вбудована розетка IP67
IP захист: IP67
Кількість полюсів: 2P+PE
Номінальний струм А: 32
Номінальна напруга, В: 230
Номінальна частота: 50 – 60Hz
Робоча температура: від -25 до + 40 °С
Тип розетка вилка: Розетка настінна
Силові рознімання розраховані для підключення будівельного, промислового та іншого низьковольтного електроустаткування. Виготовлені з матеріалу термостійкістю до 125 °C, робочий температурний діапазон - від -25 °C до +40 °C. Номінальна напруга відповідає кольорам відповідних стандартів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Форма перерізу вилки | Багатогранна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Розетка переносна | Ні |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна робоча напруга | 140 В |
| Максимальна робоча напруга | 300 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Введення дроти | Прямий |
| Термін служби | 10 років |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Перетин проводів, що підключаються | 6 кв.мм |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Нейтраль | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Кільце ущільнювальне | Так |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 100 |
| Ширина | 90 мм |
| Діаметр | 56 мм |
- Ціна: 894 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка



