
Силова розетка 220В, однофазна 32А, на три контакти
- В наявності
- Код: PS220V32A
650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силова розетка 220В, на три піни (контакти).
Силові рознімання розраховані для підключення будівельного, промислового та іншого низьковольтного електроустаткування. Виготовлені з матеріалу термостійкістю до 125 °C, робочий температурний діапазон - від -25 °C до +40 °C. Номінальна напруга відповідає кольорам відповідних стандартів.
Гарантія: 12 місяців
Виробник: DoTooL
Напруга, В: 220 -250
Полюси силового роз'єму: 2P+PE
Струм силового роз'єму, A: 32
Вид: розетки стаціонарні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Форма корпусу | Кругла |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Розетка переносна | Ні |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Введення дроти | Прямий |
| Вага | 350 г |
| Термін служби | 7 років |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Перетин проводів, що підключаються | 6 кв.мм |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Нейтраль | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Кільце ущільнювальне | Ні |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 130 |
| Ширина | 90 мм |
| Діаметр | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
- Спосіб упаковки: Поліетиленовий пакет.



