


Настінна зарядна станція для електромобіля GBT постійного струму DC 20 кВт.
- Немає в наявності
- Код: GBTDC20kWt
82 500 ₴
Настінна зарядна станція постійного струму GBT DC 20 кВт "все в одному" - це продукт, який забезпечує функцію заряджання для електромобілів, підходить для різних моделей. Пристрій компактний, легко монтується. Виконання: настінне та підлогове.
Стаціонарна зарядна установка може бути корисною і розташовуватися:
• у приватних домоволодіннях;
• в автопарках;
• у автодилерів;
• у спальних районах;
• на автостоянках;
• біля офісних будівель;
• у торговельно-розважальних зонах;
• у паркових зонах;
• у бізнес-центрах;
• у зелених зонах міст;
• у кемпінгах та іншій дорожній інфраструктурі;
• у інших громадських місцях.
Функції контролю та управління станції:
• автоматичний контроль заряджання;
• лічильник електроенергії, заряджання;
• зручний інтерфейс;
• високий рівень захисту;
• повні функції захисту тощо;
• підтримка зовнішнього незалежного монтажу;
• гарний інтерфейс людина-машина;
• простота експлуатації;
• швидкість та легкість монтажу;
• висока швидкість заряджання.
Технічні параметри продукту
|
Модель |
CE-JSDC38030A-BG3 |
CE-JSDC380046A-BG3 |
CE-JSDC380060A-BG3 |
||
|
Потужність |
20 кВт |
30 кВт |
40 кВт |
||
|
Пристрій |
Габарити (W*D*H) |
480мм*228мм*665мм |
|||
|
Вага: |
20 кВт / ~50 кг |
30 кВт / ~52 кг |
40 кВт / ~57 кг |
||
|
Тип установки |
Настінний / підлоговий |
||||
|
Клас захисту |
IP54 (для відкритого повітря) |
||||
|
Охолодження |
Примусове охолодження повітрям |
||||
|
Довжина зарядного кабелю |
3м, 5м (можливо опціонально) |
||||
|
Вхідні дані |
Вхідна напруга змінного струму |
AC400V±10%(3P+N+PE) |
|||
|
Фазний кабель |
Трифазна п'ятипровідна система (L1, L2, L3, N, PE) |
||||
|
Струм:THD |
<5% |
||||
|
Частота мережі |
45Гц – 65Гц |
||||
|
Коефіцієнт потужності |
≥0.98 |
||||
|
Вихідні дані |
Номінальна вихідна потужність (Вт) |
20 кВт /30 кВт /40 кВт(можливість вибору) |
|||
|
Вихідна напруга |
20 кВт / постійний струм 50 В - 750 В |
30 кВт / 40 кВт / постійний струм 200 В - 1000 В |
|||
|
Вихідний струм |
20 кВт /0-50A |
30 кВт /0-100A |
40 кВт /0-133A |
||
|
Вихідна потужність |
0-20 кВт |
0-30 кВт |
0-40 кВт |
||
|
Ефективність |
≥95% |
||||
|
Рівень точності |
0.5 |
||||
|
Постійна імпульсу |
50 імп/кВт |
||||
|
Середовище |
Робоча температура |
-30℃ до 50℃ (від 50℃ до 70℃ обмежена потужність) |
|||
|
Температура зберігання |
-40℃ до +70℃ |
||||
|
Вологість |
5%~95% (без конденсату) |
||||
|
Висота над рівнем моря |
≤2000 м (При повному навантаженні) |
||||
|
Екран |
Роздільна здатність |
7-дюймовий сенсорний екран |
|||
|
Аварійне відключення |
Натисніть щоб зупинити |
||||
|
Стартові налаштування |
Підключіть і зарядіть, проведіть карткою, відскануйте код (необов'язково) |
||||
|
Обробка даних |
Автоматична фіксація потужності зарядки, обсяг використаної електроенергії, часу заряду (не обов’язково) |
||||
|
Безпека |
Функції захисту |
Заземлення, перевантаження по струму, перевантаження по напрузі, перевантаження по температурі, коротке замикання, ізоляція, полярність, аварійна зупинка, сигналізація про ненормальне з'єднання |
|||
|
Стандарт інтерфейсу зарядки |
IEC 62196-3 TYPE |
||||
|
Режим підключення зарядки |
IEC 61851 |
||||
|
З’єднання між зарядкою і автомобілем |
Спосіб PLC, відповідає стандарту DIN70121/ISO15118, погоджене розташування OCPP1.6 |
||||
|
Режим комунікації |
Ethernet, 4G (можливість вибору) |
||||
Можливі варіанти силової установки: 20 квт, 30 квт, 40 квт.
Установка може бути в настінному та в підлоговому варіанті.
Гарантія 12 місяців.
Постачаються за попереднім замовленням. Умови виконання замовлення: 50% – попередня оплата на розрахунковий рахунок. Після виготовлення (7-14 днів), доставка морем приблизно три місяці. Після доставки в Україну та перед відправкою кінцевому споживачеві – остаточний розрахунок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. C |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Висота | 665 мм |
| Вхідна напруга | 380 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 20 кВт |
| Сила струму | 50 А |
| Особливості | Наявність Wi-Fi, 4G |
| Кількість фаз | 3 |
- Ціна: 82 500 ₴



