Сумка (чохол) кругла для зарядного пристрою електромобіля
- В наявності
- Код: Сумка кругла
400 ₴
Спеціальна сумка для зарядок, простий, на перший погляд, аксесуар. Однак це зручно, надійно, безпечно та естетично.
Водонепроникна сумка для зберігання зарядного пристрою EV Fit - кругла, з міцного поліестеру, з нанесеним дизайном автомобіля і порту зарядки.
Дуже добре підходить для організації простору зберігання в електромобілі, компактного заощадження. Як для переносних зарядних пристроїв автомобіля, так і для кабелів - перехідників, моноблочних перехідників, інших автомобільних аксесуарів. Дуже зручно.
Дозволяє «організувати» зарядки і кабелі для вашого сталевого друга, створити більше порядку в багажнику або на задньому ряду сидінь; виключити «плутанину» в кільцях кабелів під час навантаження-розвантаження авто, під час заміни колеса. Візуально естетично. Надійно і безпечно для зберігання - запобіжить випадковим пошкодженням під час зберігання, переламуванню дротів під час маніпуляцій у багажнику.
Також на сайті ви можете придбати аналогічну сумку квадратної форми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | AUTONOMY |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 100 мм |
| Об`єм | 5 л |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Логотип | Без логотипу |
- Ціна: 400 ₴
- Спосіб упаковки: Може бути попутним товаром до зарядного пристрою або відправлятися як самостійний аксесуар. Від цього залежить спосіб пакування та оплата.



