Перехідник - хвостик з побутової розетки 220В на червону промислову розетку 3 фази CEE - Schuko 32А на п'ять контактів 380 В.
- В наявності
- Код: Adpt CEESchuko32А3ф
950 ₴
Компанія AUTONOMY пропонує перехідник CEE - Schuko з 16-ти амперної побутової розетки на 32-х амперну промислову розетку 380В червоного кольору.
Іноді виникає необхідність підключення 32-х амперного трифазного зарядного пристрою до звичайної побутової розетки 16А 220 В.
Що важливо розуміти і зробити перед підключенням до побутової розетки через перехідник. Побутова розетка витримує навантаження до 16 А.
А, наприклад, електромобільні зарядні пристрої (або інші споживачі) часто бувають 32-х амперними. Без переналаштування на меншу потужність, пакетний вимикач мережі може вибивати та/або постраждати проводка. Тому, ДУЖЕ ВАЖЛИВО ПЕРЕВІРИТИ ТА ЗА НЕОБХІДНОСТІ ПЕРЕНАСТРОЇТИ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРОЙ на меншу потужність (струм споживання). Перевірте налаштування зарядного пристрою під час під'єднання!
Необхідно розуміти, що під час під'єднання через вищевказаний перехідник, заряджання відбуватиметься не за трьома фазами, а тільки за однією. Максимальна можлива потужність зарядки становитиме 1/3 від номінальної. Тобто, наприклад, 32-х амперна трифазна зарядка видаватиме не 22 кВт/год, а тільки 7,4 кВт/год.
Перехідник може використовуватися для зарядних пристроїв, інших споживачів із силою струму до 16А.
За необхідності зверніться за консультацією до кваліфікованого електрика, дилера, у якого купували зарядний пристрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 30 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вхідна напруга | 380 В |
| Тип роз'ємів | Schuko |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Потужність | 7 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Кількість фаз | 3 |
- Ціна: 950 ₴
- Спосіб упаковки: Полієтиленовий пакет



