

Зарядка для електромобіля Tesla 16A 3,7 kВт 220В 1фаза налаштування потужності заземлення гарантія обмін
- В наявності 1 од.
- Код: Tesla16 A NEW
4 800 ₴
З регулюванням струму споживання 8А/ 10А/ 13А/ 16А, наявності/відсутності заземлення, таймером відтермінування початку заряду.
Зарядний пристрій має всі відповідні Сертифікати, виробляється під інженерним контролем, підтримує протокол OBC (on board charger) - бортовий драйвер, який керує процесом заряду електромобіля. Що дозволяє продовжити термін служби батареї. Що вигідно відрізняє пристрій на ринку від деяких «талановитих» саморобок.
Універсальний зарядний пристрій AUTONOMY для електромобілів з роз'ємом Tesla, з максимальним струмом споживання 16А для мереж з напругою 220V - це компактна переносна (мобільна) зарядна станція для електромобілів. Проста в установці та управлінні. Міцна, довговічна та безпечна в експлуатації. Струм споживання максимальний 16А, потужність зарядки до 3,7 кВт для мереж з напругою 220V, на три піна (контакти). Не висуває підвищених вимог до побутової мережі. Але виробник наполегливо рекомендує.
ПЕРЕВАГИ універсальних (мобільних) стаціонарних зарядних станцій:
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ застосування за рахунок використання звичайних побутових розеток і можливість регулювання під стан мережі (переріз проводів, пакетних вимикачів, відсутність заземлення);
ЕКОНОМІЯ за рахунок різниці тарифів для населення і промислових. Приблизно в п'ять разів. Домашній тариф - 2,64 грн/кВт, нічний - 1,32 грн./кВт, а промисловий (на громадських зарядних станціях) - від 15 грн/кВт, немає необхідності переробляти домашню електричну мережу;
БЕЗПЕКА висока за рахунок безлічі вбудованих систем аварійної компенсації та блокування;
КОМФОРТ. Ви можете заряджатися вдома, в гостях, офісі, місцях відпочинку. Скрізь, де є розетки 220 В, а є вони практично скрізь.
Товар сертифікований. Зарядний пристрій промислового виробництва. Вигідно відрізняється надійністю від саморобних зарядних пристроїв. Підходить для автомобілів, обладнаних портом Tesla. Зручно та компактно розміщується у багажнику вашого авто, гаражі, будинку. Для підключення заземлення не є обов'язковим.
Додаткова зручність: при блек - ауті - при відключенні електроенергії і подальшому включенні зарядка електромобіля продовжиться автоматично.
Контролювати заряд дає змогу дисплей з показаннями: мережевої напруги, струму заряджання, спожитої енергії, статусу заряду, а також кнопка вибору потужності заряджання і навігації меню.
Вибір режиму заряджання здійснюється коротким натисканням кнопки навігації, підтвердження - довгим.
Легке і безпечне використання зарядного пристрою забезпечують вбудовані функції:
- Захист автомобіля від блискавки та стрибків напруги
- Захист від короткого замикання
- Захист від витоку постійного струму через роз'єм
- Захист від низької/високої напруги
- Захист струму
- Захист від перегріву
- Клас волого - пилозахисту IP67 / IK10
Доставка: самовивіз зі складу Дніпра - безкоштовно/ по Україні - за тарифами Нової Пошти.
Оплата: на розрахунковий рахунок, післяплатою при отриманні, пром-оплата.
Гарантія: 12 місяців з дня отримання.
Базова інформація для користувачів-початківців.
Максимальна потужність заряду залежить від параметрів мережі живлення, можливості зарядного пристрою і зарядного порту автомобіля.
При "просіданні" в мережі напруги, частоти струму - пропорційно падають параметри зарядки. Також на максимальний заряд впливає наявність і якість заземлення.
Приклад 1: напруга на вході (без навантаження) 224 V, після підключення зарядного пристрою напруга падає до 189 V. За таких параметрів мережі 7,4 кВт-ний зарядний пристрій видає 5,9-6,1 кВт.
Приклад 2: трифазний зарядний пристрій може видавати 22 кВт, а трифазний бортовий порт автомобіля здатний приймати тільки 11 кВт. У цьому випадку ваш електромобіль споживатиме потужність не 22 кВт (відповідно до максимальних параметрів зарядного пристрою), а 11 кВт (відповідно до пропускної здатності порту автомобіля).
Універсальний зарядний пристрій AUTONOMY / Tesla 16А 3,7 кВт працює з електромобілями, обладнаними портом Tesla: Tesla Model S, Tesla Model 3, Tesla Model Y.
Є також варіанти зарядних пристроїв для зарядки зі струмом споживання не тільки 16А, а й 32А на 7,4 кВт від побутової електромережі та промислових розеток 220v, одно- і трифазних стаціонарних побутових зарядних станцій (воллбоксів) на 7,4 кВт, 11 кВт, 22 кВт.
Дякуємо за увагу до продукції нового бренду AUTONOMY! Звертайтесь щодо придбання та просто за консультаціями!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Сумісність | TESLA Model S 2012, TESLA Model X 2015 |
| Тип роз'ємів | Tesla USA |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Потужність | 3 кВт |
| Сила струму | 16 А |
| Кількість фаз | 1 |
| Сумісність з моделлю | А13, Model Y, Model S, Model 3, Primera |
- Ціна: 4 800 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка



