
Зарядка для електромобілів стаціонарна Type2 11 кВт 16A 3 фази 380В для "європейців" AUTONOMY
- Немає в наявності
- Код: WBT2 16A 11КВТ 3ph
13 200 ₴
Wallbox Autonomy – це компактна і лаконічна зарядна станція для електромобілів, що стаціонарно розміщується. Проста в установці та управлінні. Міцна, довговічна та безпечна в експлуатації. Стаціонарний зарядний пристрій AUTONOMY – для електромобілів з європейським роз'ємом Type2 (Mennekes), зі струмом споживання 16А, потужністю зарядки 11 кВт для трифазних мереж з напругою 380V, на п'ять пінів.
ПЕРЕВАГИ домашніх стаціонарних зарядних станцій:
ШВИДКІСТЬ зарядки набагато вище за рахунок більшої потужності, що віддається, ніж при зарядці через звичайну побутову розетку;
ЕКОНОМІЯ за рахунок різниці тарифів для населення та промислових. Приблизно вп'ятеро. Домашній тариф – 2,64грн/кВт, а промисловий (на громадських зарядних станціях) – від 15грн/кВт;
БЕЗПЕКА вище за рахунок гарантованого заземлення та безлічі вбудованих систем аварійної компенсації та блокування.
Комфорт. Ви залишаєтеся вдома, заощаджуєте час, відпочиваєте, уникаючи очікувань на громадських станціях зарядки.
Товар сертифікований. Зарядний пристрій промислового виробництва. Вигідно відрізняється надійністю від саморобних зарядних пристроїв.
Підходить для всіх автомобілів призначених для експлуатації на європейському ринку з роз'ємом Type2(Mennekes), включаючи:
Mercedes EQC, Mercedes EQA, BMW i3, BMW ix4, Jaguar I-pace, Porsche Taycan, Audi e-tron GT, Hyundai Kona, Renault Zoe, Nissan Leaf, Tesla Model S, Tesla Model 3, Tesla Model Y, Tesla Model X та ін.
Зручно та компактно розміщується у гаражі, під навісом, на стіні будівлі. Для підключення необхідно: заземлення, переріз мідного дроту від 2,5 мм2.
Світлодіодна доріжка повідомляє про стан зарядної станції. Синій: станція готова до заряджання; зелений: йде процес заряджання.
Додаткова зручність: при блекауті – при відключенні електроенергії та наступному включенні заряджання електромобіля продовжиться автоматично.
Легке та безпечне використання зарядного пристрою забезпечують:
• Дисплей зі світловою індикацією процесу заряду, а також кнопка увімкнення-вимкнення
• Автоматичний режим заряджання
• Захист автомобіля від блискавки та стрибків напруги
• Захист від короткого замикання
• Захист від витоку
• Захист від низької/високої напруги
• Захист струму
• Захист від перегріву
• Клас вологозахисту IP54
Доставка: самовивіз зі складу Дніпра - безкоштовно/ по Україні - за тарифами Нової Пошти.
Оплата: на розрахунковий рахунок, післяплатою при отриманні, пром-оплата
Гарантія: 12 місяців із дня отримання.
Базова інформація Максимальна потужність заряду залежить від параметрів мережі живлення, можливості зарядного пристрою та зарядного порту автомобіля.
При "просіданні" в мережі напруги частоти струму - пропорційно падають параметри зарядки. Також на максимальний заряд впливає наявність та якість заземлення.
Приклад 1: напруга на вході (без навантаження) 224 V, після підключення зарядного пристрою напруга падає до 189 V. При таких параметрах мережі 11 кВт зарядний пристрій видає тільки 9,1 кВт.
189В * 16А * 3фази = 9,1 кВт
Приклад 2: трифазний зарядний пристрій може видавати
11 кВт при струмі споживання 16 А, а бортовий порт автомобіля здатний приймати лише 7 кВт за 32А, тобто автомобіль обладнаний однофазним портом. У цьому випадку ваш електромобіль споживатиме потужність НЕ 11 кВт (відповідно до максимальних параметрів зарядного пристрою), а лише 3,5 кВт (відповідно до пропускної здатності однофазного порту автомобіля при подачі 16 А).
Дякуємо за увагу до продукції нового бренду Autonomy! Запрошуємо за необхідності отримати консультацію, придбати товар!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 45 град. C |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип роз'ємів | Type 2 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 11 кВт |
| Сила струму | 16 А |
| Встановлення | Настінна |
| Кількість фаз | 3 |
- Ціна: 13 200 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка від виробника із вкладишем за формою виробу, для зберігання та безпечного перевезення.



