

Перехідник із побутової розетки 220 В на промислову розетку 220В CEE – Schuko 16А-32А.
- В наявності
- Код: Adpt CEE - Schuko1
800 ₴
Компанія AUTONOMY пропонує перехідник CEE - Schuko з 16Амперної побутової розетки на 32 Амперну промислову розетку 220В. Загальна довжина перехідника 30 см.
На перехіднику пружна кришка, кабель з гумовою ізоляцією - може працювати у важких умовах та придатний для використання в умовах впливу на них механічного навантаження у сухих, вологих та сирих місцях, а також на відкритому повітрі та на сільськогосподарських підприємствах. IP-44.
У власників електрокарів, будівельників, сільгоспвиробників іноді виникає необхідність підключення 32-х амперної зарядки з промисловим роз'ємом 220 В до звичайної побутової розетки.
Що важливо розуміти та зробити перед підключенням до побутової розетки через перехідник. Побутова розетка витримує навантаження до 16 А. А, наприклад, електромобільні зарядні пристрої часто бувають 32 Амперними. Без переналаштування на меншу потужність пакетний перемикач може вибивати та/або страждати на проводку. Тому, ДУЖЕ ВАЖЛИВО ПЕРЕНАБУДУВАТИ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ на меншу потужність (струм споживання) .
У разі потреби зверніться за консультацією до кваліфікованого електрика, дилера, у якого купували зарядний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Standever |
| Країна виробник | Китай |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Тип шнура | Мережевий |
| Тип конектора | Виделка-розетка |
| Роз'єм 1 | Євровилка |
| Конфігурація роз'єму 1 | Пряма |
| Конфігурація роз'єму 2 | Пряма |
| Матеріал дроту | Мідь |
| Конструкція | Прямий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал ізоляції | Гума |
| Тип | Перехідник |
| Габаритні розміри | |
| Переріз | Круглий |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина: | 0.18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін експлуатації | 3 років |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 800 ₴
- Спосіб упаковки: Поліетиленовий пакет



