

Перехідник для зарядки електромобілів Type1 – TeslaUSA 32A 7,4 кВт 220В
- Немає в наявності
- Код: Adpt T1TUS
900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Перехідник Type1 (зарядка) –TeslaUSA (порт авто) 40(32) A 7,4 кВт для зарядки електромобілів, обладнаних портом зарядки TeslaUSA американського стандарту на «американських» зарядних станціях із роз'ємом Type1 . Струм змінний.
1 фаза. Потужність до 7,4 квт.
Товар сертифікований.
Робоча температура -35 - +50 град.
До вашої уваги також перехідники та зарядні пристрої інших типів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -35 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип роз'ємів | Type 1 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 7 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Кількість фаз | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка



