Перехідник з CCS2-Type2 на Tesla Nacs 2*1- швидкого та повільного заряджання Tesla USA на європейських станціях CCS2/T2
- Немає в наявності
- Код: Adpt CCS2TUS
5 100 ₴
Перехідник CCS2-Type2 (станція) - Tesla USA (NACS) (авто) - комбінований 2 в 1 - для роботи з постійним та перемінним струмом, призначений для швидкого та повільного заряджання американських електромобілів, обладнаних портом заряджання Tesla USA (NACS) на зарядних станціях європейського протоколу CCS2-Type2. Для авто Tesla моделей 3,X,Y,S. Товар сертифіковано згідно протоколів CE та TUV, рекомендовано для використання у Європі.
Перехідник спроектовано та вироблено спеціально для Tesla Electric Аutomotiv design, з високоякісних материалів, із прагненням гарантувати найкращу ефективну зарядку та довгий термін використання.
Параметри протоколу DC (швидка зарядка):
Максимальний струм - 400А
Напруга - 500 - 1000 В
Максимальна потужність - 400 КВт
Параметри протоколу АC (повільна зарядка):
Струм - 32А
Напруга - 110-250 В Макс.
Максимальна потужність, що передається - 9 кВт
Робоча температура: від -30 до +50 град.
Температура зберігання: -40 - +50 град.
Цей пристрій працює з електромобілями, обладнаними портами швидкого заряджання Tesla USA американського стандарту на європейських зарядних станціях з кабелем ССS2.
Запаковано у м"який кофр за формою перехідника.
Вибір швидкого чи повільного режиму заряду здійснюється кнопкою на корпусі перехідника.
Протокол автомобіля Tesla при першій зарядці інколи потребує очікування впродовж 15 хвилин для адаптації софта авто.
Класс пиловологозахисту IP54.
Використовувати згідно інструкції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 0 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вхідна напруга | 1000 В |
| Сумісність | TESLA Model S 2012, Tesla Model 3 2016-, TESLA Model X 2015 |
| Тип роз'ємів | NACS |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 250 кВт |
| Сила струму | 250 А |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 5 100 ₴
- Спосіб упаковки: М"який кофр на молнії за формою перехідника.








