


Перехідник-подовжувач Type 2 – Type 2 – для європейських електромобілів зарядний кабель AUTONOMY .
- В наявності
- Код: T2T2cable
5 550 ₴
Зарядний кабель/перехідник-подовжувач/AUTONOMY з роз'ємами Type 2 - Type 2 - для європейських електромобілів. Підходить для всіх електромобілів, створених на ринку Європи.
3 фази, 220 V. Потужність до 22 кВт. Довжина кабелю 5м.Товар сертифікований.Надійний, безпечний в експлуатації.
Кабель зберігає еластичність при низьких температурах і стійкий до сонячного ультрафіолету. Що робить комфортним використання пристрою на відкритому повітрі, зберігаючи високу продуктивність і надійність.
Трохи теорії. Максимальна потужність заряду залежить від параметрів мережі живлення, можливості кабелю і зарядного порту автомобіля.
При "просіданні" в мережі напруги, частоти струму - пропорційно падають параметри зарядки. Також на максимальний заряд впливає наявність та якість заземлення.
Приклад: кабель пропускає 22 кВт, а бортовий порт автомобіля здатний приймати тільки 11 кВт. У цьому випадку ваш електромобіль споживатиме потужність НЕ 22 кВт (відповідно до пропускної здатності кабелю), а 11 кВт (відповідно до пропускної здатності порту автомобіля).
Характеристики:
Кількість фаз – 3
Максимальна потужність – 22 кВт
Максимальна сила струму – 32А
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -25 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 45 град. C |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип роз'ємів | Type 2 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 22 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Кількість фаз | 3 |
| Сумісність з моделлю | Primera |
- Ціна: 5 550 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка



