

Перехідник-подовжувач Type2 (станція) - GBT (порт авто) AC 1 ph для китайських електромобілів зарядний кабель AUTONOMY
- В наявності
- Код: T2GBTСable1ph
від 5 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний кабель (перехідник-подовжувач) AUTONOMY з роз'ємами Type2 (зарядна станція) на роз'єм GBT (порт авто) AC 1ph (повільна зарядка, 1 фаза) – для китайських електромобілів. Підходить для всіх типів китайських автомобілів.
Сертифіковано. Надійний, безпечний в експлуатації.
Кабель зберігає еластичність при низьких температурах і стійкий до сонячного ультрафіолету. Це робить комфортним використання пристрою на відкритому повітрі, зберігаючи високу продуктивність і надійність.
1 фаза. Потужність до 7 квт. Максимальна сила струму 40А. Загальна довжина кабелю 5м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | BYD, Volkswagen, Audi, Honda |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 5 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -35 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 40 град. C |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип роз'ємів | Type 2 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 7 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Кількість фаз | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 300 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка



