


Перехідник Type2 (станция) -Type1(авто) AUTONOMY для американських електромобілів
- В наявності
- Код: Adpt T2T1
2 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідник AUTONOMY Type2 (зарядна станція) / Type1(авто) – для американських електромобілів, для повільної зарядки.
Підходить для однофазних портів. Потужність зарядки становить до 7,4 кВт32А 220В. Товар сертифікований.
Конструктивно: монолітний міцний корпус і металеві контакти на силу струму 32А. Купивши адаптер, ви зможете впевнено подорожувати електромобілем по всій країні. Мережа з портами зарядки Type 2 дуже розвинута.
Гарне співвідношення ціна/якість.
В інтернет-магазині ви також можете придбати зарядні пристрої Type1 та Type2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 0 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -35 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип роз'ємів | Type 1 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 8 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Кількість фаз | 1 |
| Основні | |
| Тип | Перехідник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка з пухирчастим наповнювачем



