

Зарядна станція EcoFlow DELTA 1300Wh 350000mAh Black (EFDELTA1300-EU)
- Немає в наявності
- Код: EF1300
65 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Основні характеристики EcoFlow DELTA 1300Wh 350000mAh Black (EFDELTA1300-EU)
| Ціна | 65 000 грн |
| Виробник | EcoFlow |
| Призначення | Для телефонів, для планшетів, для ноутбуків, для дому |
| Потужність пристрою, Вт | 1800 |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 1300 |
| Ємність батареї, мАг | 350000 |
| Виходи споживачів | Автоприкурювач, USB-C, USB-A, 220V |
| Загальна кількість виходів | 11 |
| Кількість розеток 220V | 4 |
| Кількість USB | 6 |
| Роз'єми для підзарядки | Заряджання від сонячної панелі, заряджання від мережі, заряджання від автомобіля |
| Тип встановлення | Портативні (переносні) |
| Особливості моделі | Дисплей |
| Розмір, мм | 400x210x270 |
| Вага, кг | 14 |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Час зарядки від мережі 220 В, год | 4 |
| Функції заряджання | QC швидка заряджання 3.0 |
| Ресурс акумулятора, циклів | 800 |
| Серія | DELTA |
| Колір | Чорний |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 35000 мА |
| Особливості | Годинник (будильник), Ремінець на руку, Дисплей, Індикатор рівня заряду, З ліхтариком |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 1300 |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 14000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картона упаковка



