



Зарядка для електромобілів TYPE1 16A NEW 3,7 kВт для американців налаштування по потужності заземленню гарантія обмін.
- Немає в наявності
- Код: Type116 NEW
4 800 ₴
Зарядка для електромобілів 16A 3,7 kВт Type1 для американців налаштування гарантія обмін.
З регулюванням струму споживання: 8А 10А 13А 16А, може працювати без заземлення.
Універсальний зарядний пристрій AUTONOMY для електромобілів з американським роз'ємом Type1, з максимальним струмом споживання 16А для мереж з напругою 220V це компактна переносна (мобільна) зарядна станція для електромобілів. Проста в управлінні. Міцна, довговічна та безпечна в експлуатації. Струм споживання максимальний 16А, потужність зарядки до 3,7 кВт для мереж з напругою 220V, три піна (контакту). Не висуває підвищених вимог до побутової мережі.
ПЕРЕВАГИ універсальних (мобільних) стаціонарних зарядних станцій:
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ застосування за рахунок використання звичайних побутових розеток та можливість регулювання під стан мережі (перетин проводів, пакетних вимикачів, відсутність заземлення);
ЕКОНОМІЯ за рахунок різниці тарифів для населення та промислових. Приблизно вп'ятеро. Домашній тариф – 2,64грн/кВт, нічний – 1,32 грн./кВт, а промисловий (на громадських зарядних станціях) – від 15 грн/кВт; немає необхідності переробляти домашню електричну мережу;
БЕЗПЕКА висока за рахунок безлічі вбудованих систем аварійної компенсації та блокування;
Комфорт. Ви можете заряджатися практично скрізь: удома, в гостях, офісі, місцях відпочинку. Скрізь, де є розетки 220 В, а є практично скрізь.
Товар сертифікований. Зарядний пристрій промислового виробництва. Вигідно відрізняється надійністю від саморобних зарядних пристроїв. Підходить для всіх автомобілів, обладнаних портом Type1. Зручно та компактно розміщується у багажнику вашого авто, гаражі, будинку. Для підключення заземлення не є обов'язковим.
Додаткова зручність: при блек ауті - при відключенні електроенергії та наступному включенні заряджання електромобіля продовжиться автоматично.
Контролювати заряд дозволяє дисплей із показаннями: мережної напруги, струму зарядки, спожитої енергії, статусу заряду, а також кнопка вибору потужності заряджання та навігації меню.
Вибір режиму заряджання виконується коротким натисканням кнопки навігації. Для чого пристрій необхідно підключити до мережі, після налаштування підключити до борту авто.
Легке і безпечне використання зарядного пристрою забезпечують вбудовані функції:
- Захист автомобіля від блискавки та стрибків напруги
- Захист від короткого замикання
- Захист від витоку постійного струму через роз'єм
- Захист від низької/високої напруги
- Захист струму
- Захист від перегріву
- Клас волого - пилозахисту IP67 / IK10
Доставка: самовивіз зі складу Дніпра - безкоштовно/ по Україні - за тарифами Нової Пошти.
Оплата: на розрахунковий рахунок, післяплатою при отриманні, пром-оплата.
Гарантія: 12 місяців з дня отримання.
Суміснысть. Універсальний зарядний пристрій AUTONOMY TYPE 1 16A 3,7 кВт 220В працює з усіма електромобілями виробленими для американського ринку, обладнаними портом TYPE 1: Nissan Leaf, Chevrolet Bolt, Volt, Spark & EV, Tesla model S, Y, X, 3 (через адаптер); Ford&Focus, Fusion&EV, Citroen C-Zero, Mitsubishi Outlander PHEV, Kia Soul EV та іншими.
Базова інформація для користувачів-початківців.
Максимальна потужність заряду залежить від параметрів мережі живлення, можливості зарядного пристрою і зарядного порту автомобіля.
При "просіданні" в мережі напруги, частоти струму - пропорційно падають параметри зарядки. Також на максимальний заряд впливає наявність і якість заземлення.
Приклад 1: напруга на вході (без навантаження) 224 V, після підключення зарядного пристрою напруга падає до 189 V. За таких параметрів мережі 7,4 кВт-ний зарядний пристрій видає 5,9-6,1 кВт.
Приклад 2: трифазний зарядний пристрій може видавати 22 кВт, а трифазний бортовий порт автомобіля здатний приймати тільки 11 кВт. У цьому випадку ваш електромобіль споживатиме потужність не 22 кВт (відповідно до максимальних параметрів зарядного пристрою), а 11 кВт (відповідно до пропускної здатності порту автомобіля).
Є також варіанти зарядних пристроїв для зарядки зі струмом споживання не тільки 16А, а й 32А на 7,4 кВт від побутової електромережі та промислових розеток 220v, одно- і трифазних стаціонарних побутових зарядних станцій (воллбоксів) на 7,4 кВт, 11 кВт, 22 кВт.
Дякуємо за увагу до продукції нового бренду AUTONOMY! Звертайтесь щодо придбання та просто за консультаціями!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Мінімальна температура експлуатації | -45 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Сумісність | Chevrolet Volt 2011-, Nissan Leaf 2010- |
| Тип роз'ємів | Type 1 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 4 кВт |
| Сила струму | 16 А |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 4 800 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



