Зарядка для електромобілів TYPE 2 7,4 кВт 32A 220В налаштування по потужності перехідник на домашню розетку гарантія
- В наявності
- Код: Type232
6 200 ₴
Універсальний зарядний пристрій Type2 32A 7,4 кВт 220 В. Для електромобілів з Європи. Може працювати без заземлення. Гарантія 12 місяців.
З налаштуванням струму 32А/26А/20А/16А/13А/8А. Універсальний зарядний пристрій AUTONOMY для електромобілів з європейським роз'ємом Type2 32А, зі струмом споживання 32А для мереж з напругою 220В - компактна переносна (мобільна) зарядна станція для електромобілів. Проста в установці та управлінні. Міцна, довговічна та безпечна в експлуатації. Струм споживання 32А, потужність зарядки до 7,4 кВт для мереж з напругою 220V, на три піна (контакту) із підключенням до промислової розетки 220 В.
За вашим бажанням зарядний пристрій може бути доповнений сумкою для зберігання та/або перехідником з промислової розетки 220 на побутову розетку.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ! При використанні зарядного пристрою через побутову розетку критично необхідно переналаштувати пристрій на струм не більше 16 А. У деяких випадках, залежно від навантаження мережі, якості розетки і проводів мережі живлення - на менші струми.
Зарядний пристрій має всі відповідні сертифікати, проводиться під інженерним контролем, підтримує протокол OBC (on board charger) - бортовий драйвер, який керує процесом заряду електромобіля. Це дозволяє продовжити термін служби батареї.
ПЕРЕВАГИ універсальних (мобільних) 32А 7,4 кВт стаціонарних зарядних станцій:
ШВИДКІСТЬ зарядки вище приблизно вдвічі за рахунок більшої потужності, що віддається, ніж при зарядці через звичайну побутову розетку;
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ застосування за рахунок можливості регулювання під стан мережі (перетин проводів, пакетних вимикачів, відсутність заземлення);
ЕКОНОМІЯ за рахунок різниці тарифів для населення та промисловості. Приблизно у п'ять-десять разів. Домашній тариф – 4,32 грн/кВт-год, нічний – 2,16 грн./кВт-год, а промисловий (на комерційних зарядних станціях) – від 20 грн/кВт-год.
Можливості використання пільгового нічного тарифу за рахунок використання таймера відстрочки початку заряду;
БЕЗПЕКА за рахунок безлічі вбудованих систем аварійної компенсації та блокування;
Комфорт. Ви можете заряджатися вдома, в гостях, офісі, місцях відпочинку. Скрізь, де є розетки 220 В, а є вони практично скрізь.
Зарядний пристрій зручно та компактно розміщується у багажнику вашого авто, гаражі, будинку.
Технічні вимоги. Для реалізації повної потужності 7.4 кВт при 32 А необхідний переріз мідного дроту 6,0 мм2, пакетний перемикач на 40 А, бажано підключення до 3-х фазної мережі, заземлення (рекомендовано створити).
Якщо ваша мережа не відповідає зазначеним вище параметрам, рекомендовано отримати консультацію та/або придбати перехідник на побутову розетку (при цьому важливе супутнє регулювання на менший струм споживання) або зарядний пристрій меншої потужності.
Додаткова зручність: при блекауті - при відключенні електроенергії та наступному включенні заряджання електромобіля продовжиться автоматично.
Контроль та керування зарядкою забезпечується блоком керування із показаннями дисплея: мережної напруги, температури повітря, струму зарядки, спожитої енергії, статусу заряду; кнопкою вибору параметрів заряджання та навігації меню.
Вибір параметра заряджання виконується коротким натисканням кнопки навігації, підтвердження – довгим.
Легке та безпечне використання зарядного пристрою забезпечують вбудовані функції:
• Захист автомобіля від блискавки та стрибків напруги
• Захист від короткого замикання
• Захист від витоку постійного струму через роз'єм
• Захист від низької/високої напруги
• Захист струму
• Захист від перегріву
• Клас волого/пилозахисту IP67 / IK10
Доставка: самовивіз зі складу Дніпра - безкоштовно; по Україні – за тарифами Нової Пошти.
Оплата: на розрахунковий рахунок, післяплатою при отриманні, пром-оплата.
Гарантія: 12 місяців із дня отримання.
Сумісність. Універсальний зарядний пристрій AUTONOMY TYPE 2 32A 7,4 кВт 220В працює з усіма електромобілями виробленими для ринку Європи, обладнаними портом TYPE 2: BMW i3 (БМВ І3), Mercedes-Benz (Мерседес Бенц), Audi E-Tron, Renault Zoe, Renault Zoe, Volkswagen E-G (Імпортованими з Європи).
Звертайтесь за придбанням та за консультаціями!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Мінімальна температура експлуатації | -35 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип роз'ємів | Type 2 |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Потужність | 7 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Кількість фаз | 1 |
| Сумісність з моделлю | e-tron, i3, А13 |
- Ціна: 6 200 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка












