


Зарядний пристрій GBT 16A 11 кВт 220 3 фази з гарантією 1 рік Стаціонарний AUTONOMY- Wall Box
- Немає в наявності
- Код: WBGBT16A11КВТ3ph
13 100 ₴
Зарядний пристрій GBT 16A 11 кВт 220 3 фази з гарантією 1 рік Стаціонарний AUTONOMY- Wall Box
Зарядний пристрій Wallbox Autonomy – це компактна і лаконічна зарядна станція для електромобілів. Проста в установці та управлінні. Стаціонарно розміщується у гаражі, на стіні будинку, під навісом. Міцна, довговічна та безпечна в експлуатації.
Стаціонарний зарядний пристрій AUTONOMY – для електромобілів з китайським роз'ємом GBT, зі струмом споживання 16А, потужністю зарядки 11 кВт для трифазних мереж з напругою 380V, на п'ять пінів.
ПЕРЕВАГИ домашніх стаціонарних зарядних станцій:
ШВИДКІСТЬ зарядки набагато вище за рахунок більшої потужності, що віддається, ніж при зарядці через звичайну побутову розетку;
ЕКОНОМІЯ за рахунок різниці тарифів для населення та промислових. Приблизно вп'ятеро. Домашній тариф – 2,64грн/кВт, а промисловий (на громадських зарядних станціях) – від 15грн/кВт;
БЕЗПЕКА вище за рахунок гарантованого заземлення та безлічі вбудованих систем аварійної компенсації та блокування.
Комфорт. Ви залишаєтеся вдома, заощаджуєте час, відпочиваєте, уникаючи очікувань на громадських станціях зарядки.
Товар сертифікований. Зарядний пристрій промислового виробництва. Вигідно відрізняється надійністю від саморобних зарядних пристроїв.
Підходить для всіх автомобілів з роз'ємом GBT, включаючи:
Volkswagen ID4, ID.3, VW ID.6, e-lavida, e-Bora, BYD HAN, BYD Seal, BYD TANG, Song, Yang, Dolphin, Toyota BZ4X, Polestar 2, Zeekr 001, Zeekr X, Honda M- NV, Honda X-NV, Honda eNS1, e:NP1, BAIC EU5, EX5, DongFeng EX1, ES500, FAW Besturn, Weltmeister EX5, Audi Q2L e-tron, X peng P5, P7, Xpeng G3, G9, BYD E6, QIN, Geely Emgrand, Nissan Sylphy, Ayria, Renault City K-ZE, MG ZS EV, MG MG4, JAC iEVs, JAC iEVS, Li L9, Li ONE, Neta N01, Aiways U5, Aiways U6, NIO ES6, ES8, ET7 , EL7, HiPhi Z, Leapmotor C01, Polestar 2
Зручно та компактно розміщується у гаражі, під навісом, на стіні будівлі. Для підключення необхідно: заземлення, переріз мідного дроту від 2,5 мм2.
Світлодіодна доріжка повідомляє про стан зарядної станції. Синій: станція готова до заряджання; зелений: йде процес заряджання.
Додаткова зручність: при блекауті – при відключенні електроенергії та наступному включенні заряджання електромобіля продовжиться автоматично.
Легку та безпечну експлуатацію зарядного пристрою забезпечують:
• Дисплей зі світловою індикацією процесу заряду, а також кнопка увімкнення-вимкнення
• Автоматичний режим заряджання, вимкнення
• Захист автомобіля від блискавки та стрибків напруги
• Захист від короткого замикання
• Захист від витоку
• Захист від низької/високої напруги
• Захист струму
• Захист від перегріву
• Клас вологозахисту IP54
Доставка: самовивіз зі складу Дніпра - безкоштовно/ по Україні - за тарифами Нової Пошти.
Оплата: на розрахунковий рахунок, післяплатою при отриманні, пром-оплата.
Гарантія: 12 місяців із дня отримання.
Базова інформація користувача. Максимальна потужність заряду залежить від параметрів мережі живлення, можливості зарядного пристрою та зарядного порту автомобіля.
При "просіданні" в мережі напруги частоти струму - пропорційно падають параметри зарядки. Також на максимальний заряд впливає наявність та якість заземлення.
Приклад 1: напруга на вході (без навантаження) 224 V, після підключення зарядного пристрою напруга падає до 189 V. При таких параметрах мережі 11 кВт зарядний пристрій видає тільки 9,1 кВт.
189В * 16А * 3фази = 9,1 кВт
Приклад 2: трифазний зарядний пристрій може видавати, 11 кВт при струмі споживання 16 А, а бортовий порт автомобіля здатний приймати лише 7 кВт при 32А, тобто автомобіль обладнаний однофазним портом. У цьому випадку ваш електромобіль споживатиме потужність НЕ 11 кВт (відповідно до максимальних параметрів зарядного пристрою), а лише 3,5 кВт (відповідно до пропускної спроможності однофазного порту автомобіля при подачі 16 А).
Дякуємо за увагу до продукції нового бренду Autonomy! Запрошуємо за необхідності отримати консультацію, придбати товар!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 5 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 45 град. C |
| Ширина | 375 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип роз'ємів | GBT |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 11 кВт |
| Сила струму | 16 А |
| Встановлення | Настінна |
| Кількість фаз | 3 |
- Ціна: 13 100 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка від виробника із вкладишем за формою виробу, для зберігання та безпечного перевезення.



