

Перехідник Type 2-GBT 22 кВт 32А 3 фази для електромобілів вироблених у Китаї, з фіксатором.
- Під замовлення
- Код: Adpt Type 2-GBT22 3ph
Відправка з 15 квітня 20263 800 ₴
Перехідник Тype 2 - GBT 22кВт, 3 фази для електромобілів вироблених у Китаї, з фіксатором. Товар сертифікований, естетично виглядає, промислового виконання. Перехідник із зарядним роз'ємом європейського стандарту Тype2 дозволяє легко підключитися до китайського роз'єму GBT AC змінного струму. Запобігає несанкціонованому заволодінню перехідником.
Потужність до 22 кВт, струм 32А.
Перехідник є універсальним, працює з усіма китайськими електромобілями, обладнаними портом GBT AC: BYD Han, BYD Tang, BYD Song, Honda M-NV, Honda M-NV, X-Peng G3, X-Peng P7, X-Peng Nio, Weltmeister, Nissan Sylphy, Hiphi, Volkswagen Id 6, Volkswagen id 4, Volkswagen id 3 та іншими.
Конструктивно: монолітний міцний корпус та металеві контакти на силу струму 32А. Купивши адаптер, ви зможете впевнено подорожувати електромобілем по всій країні та за кордоном. Мережа із портами зарядки Type2 дуже розвинена. Вам буде зручно та комфортно.
Хороше співвідношення ціна/якість.
Також є придбання універсальні та стаціонарні зарядні пристрої GBT, Type1, Type2.
Звертайтесь!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -35 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип роз'ємів | GBT |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 22 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Кількість фаз | 3 |
| Основні | |
| Тип | Перехідник |
- Ціна: 3 800 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка з повітряно-пухирчастою плівкою



