Перехідник CCS2/Type2 - Tesla USA (Модель 3,X,Y,S) AC+DC швидкого/повільного заряджання Tesla USA на європейських станціях CCS2/T2
- В наявності
- Код: Adpt CCS2TUS
5 100 ₴
Перехідник CCS2 - Tesla USA - комбінований 2 в 1 - для роботи з постійним та перемінним струмом, призначений для швидкого та повільного заряджання американських електромобілів, обладнаних портом заряджання Tesla USA на зарядних станціях європейського протоколу CCS2-Type2. Для авто Tesla моделей 3,X,Y,S. Товар сертифіковано.
Перехідник спроектовано та вироблено спеціально для Tesla Electric Аutomotiv design, з високоякісних материалів, із прагненням гарантувати найкращу ефективну зарядку та довгий термін використання.
Параметри протоколу DC:
Максимальний струм 400А
Напруга 500 - 1000 В
Максимальна потужність 250 КВт
Параметри протоколу АC:
Струм 32А
Напруга 110-250 В Макс.
Максимальна потужність, що передається 9 кВт
Робоча температура від -30 до +50 град.
Температура зберігання -40 - +50 град.
Цей пристрій працює з електромобілями, обладнаними портами швидкого заряджання Tesla USA американського стандарту на європейських зарядних станціях з кабелем ССS2.
Запаковано у м"який кофр за формою перехідника.
Вибір швидкого чи повільного режиму заряду здійснюється кнопкою на корпусі перехідника.
Протокол автомобіля Tesla при першій зарядці інколи потребує очікування впродовж 15 хвилин для адаптації софта авто.
Класс пиловологозахисту IP54.
Використовувати згідно інструкції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AUTONOMY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 0 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вхідна напруга | 1000 В |
| Сумісність | TESLA Model S 2012, TESLA Model X 2015, Tesla Model 3 2016- |
| Тип роз'ємів | NACS |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Потужність | 250 кВт |
| Сила струму | 250 А |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 5 100 ₴
- Спосіб упаковки: Запаковано у м"який кофр за формою перехідника.








